وصل کردن اکستنشن موی کلیپسی به موی طبیعی

چگونه اکستنشن مو کلیپسی را به موی خود متصل کنیم؟

اکستنشن های مو راهی ارزان، راحت و ساده برای رسیدن به توهم داشتن گیسوانی بلند و زیبا هستند. این مطلب را بخوانید تا ببینید چگونه باید از این کلیپس ها استفاده کنید.

مدل اکستنشن ها را با موی واقعیتان تطبیق دهید.

اکستنشن های مو باید قاطی موهای طبیعی خودتان شوند و این به این معناست که باید هر دو رنگ و مدلی یکسان داشته باشند.

  • اگر این اکستنشن ها موج دار یا فر هستند، موهای طبیعی خود را با استفاده از فرکننده مو فر کنید. اگر اکستنشن ها به صورت صاف سیخ سیخی هستند، در آن صورت از اتوی مو استفاده کنید تا ظاهری مشابه برای خود ایجاد کنید.

موهای خود را از آسیبی که این نوع وسایل برایش ایجاد می کنند با استفاده از محصولاتی که مو را در برابر دما محافظت می کنند، دور نگه دارید. به عنوان مثال می توانید قبل از شروع به صاف یا فر کردن مویتان از روغن آرگان استفاده کنید.

موی خود را به دو قسمت تقسیم کنید.

از شانه یا انگشتانتان برای ایجاد خطی افقی از طرف راست سرتان تا طرف چپ آن ایجاد کنید و به این ترتیب قسمت بالایی موی خود را دسته بندی کرده و با استفاده از کش سر یا گیره سر آن را کاملا جدا کنید.

  • اگر مویتان جنسی بسیار نازک دارد، از شانه برای پوشدادن نیمه پایینی موهایتان در قسمت های یک اینچی استفاده کنید. این کار به نگه داشتن اکستنشن ها در جای مناسب کمک می کند.

گیره را روی اکستنشن های خود بزنید.

بالای اکستنشن های مو را با آن قسمت افقی که ایجاد کرده اید هم ردیف کنید و به آرامی آن را به سمت پایین فشار دهید تا کلیپس را در جای مناسب قرار دهید.

  • برخی اکستنشن های مو در سایزهای بزرگ موجود هستند و برخی دیگر در چند تکه کوچکتر. اگر شما دارید از کلیپس های نوع دوم استفاده می کنید، در این صورت آن ها را یکی یکی متصل کرده و از این طریق از مساوی پخش شدن موهایتان نسبت به فرق سرتان اطمینان حاصل کنید.
  • در صورتی که کلیپس شما بزرگ است، ابتدا ردیف بالایی کلیپس را نزدیک فرق سرتان متصل کنید و آرام آرام به سمت کلیپس های پایینی حرکت کنید که در نزدیکی گردنتان قرار دارند.

قسمت بالایی موی خود را آزاد کنید.

به آرامی موی طبیعی خود را با اکتنشن های کلیپسی ترکیب کنید.

چگونه باید از اکستنشن کلیپسی نگهداری کرد؟

اکستنشن های موی کلیپسی نسبت به اکستنشن های چسبی قدیمی بسیار سریع تر، ارزان تر و سالم تر هستند. این نوع اکستنشن ها در عرض چند دقیقه موی شما را بلند و پرپشت می کنند. نگهداری از آن ها اصلا کار سختی نیست. (این راهکار ها روی موی انسانی جواب بهتری نسبت به موی مصنوعی می دهند.)

اکستنشن موهای خود را با شانه یا برس شانه کنید؛ از این که تمامی گره ها از بین رفته اند اطمینان پیدا کنید.

به آرامی اکستنشن ها را با آب گرم خیس کنید.

به آن ها شامپو بزنید. لازم نیست خیلی سخت بگیرید.

تنها آغشته کردن انگشتانتان به شامپو و شانه کردن موهایتان به کمک آن کافی است. از شامپویی که سولفات آن بسیار کم است یا سولفات ندارد استفاده کنید.

شامپو را کاملا آب بکشید.

از نرم کننده استفاده کنید.

نرم کننده شانه کردن را زمانی که مو خشک و نرم و براق شده آسان تر می کند.

زمانی که نرم کننده را آب کشیدید و اکستنشن ها خشک شدند، اکستنشن ها را شانه کنید تا گره نخورند. اگر عجله دارید آن ها را در زیر نور خورشید قرار دهید تا خشک شوند ولی باید حتما صاف شوند.

می توانید اکشتنشن ها را سشوار بکشید ولی اول از محافظت کننده حرارتی برای جلوگیری از آسیب احتمالی به مویتان استفاده کنید.

نیازی نیست هر شب یا حتی دو شب یک بار آن ها را بشورید؛ تنها یک بار در هفته کافیست.

از یک شامپو خشک در صورت نیاز استفاده کنید. مو معمولا در صورت شست و شوی مداوم در خطر آسیب هایی چون ریزش است.

آن ها را زمانی که در آوردید شانه کنید؛ در غیر این صورت باز کردن گره ها سخت تر خواهد شد.

موهایتان را به صورت دم اسبی در اطراف اکستنشن ها جمع کنید تا از گره خوردنشان جلوگیری کنید.